Wielerkalender Limburg 2020

Wielerkalender Limburg 2020

Rood: Internationale kalender
Paars: Landelijke kalender
Zwart: Districtskalender

Zo 29 maart: Maasbracht (Jeugd en Fix Gear)
Za 4 april: Volta Limburg Classic Eijsden (Profs)
Za 4 april: Volta Limburg Classic Eijsden (Vrouwen)
Zo 19 april: Amstel Gold Race Valkenburg (Profs en Vrouwen)
Wo 29 april: Sittard (Tom Dumoulinpark) Limburg Chrono
Zo 26 april: Eijsden (Nieuwelingen, Nieuwelingenmeisjes en Jeugd)
Za 2 mei: Mechelen Kleeberg (Junioren, Nieuwelingen en Jeugd categorie 4-5-6-7)
Zo 3 mei: Ton Dolmans Trofee (Topcompetitie)
Zo 10 mei: Bocholtz (Jeugd, Jun vrouwen en Nwlmeisjes)
12 of 13 mei: Panheel Limburg Chrono
Zo 17 mei: Wolder Studenten Cup
Zo 24 mei: Heksenberg Heerlerheide (Jeugd, Nieuwelingenmeisjes)
Di 26 mei: Herkenbosch Limburg Chrono
Vr 29 mei of vr 5 juni: Buchten ZLM Tour en Elite/Amateurs
Za 30 mei of za 6 juni: Buchten (cat. n.n.b.)
Za 6 juni: Omloop Maasvallei (Junioren en Nieuwelingen)
Zo 7 juni: Ronde van Limburg (Topcompetitie Elite)
Zo 7 juni: Sittard (Landelijk Jeugdtoernooi)
Di 9 juni: Well Limburg Chrono +DK tijdrijden
Za 20 juni: Neer (Jeugd en Fix Gear)
Wo 24 juni: Ransdaal Limburg Chrono en Jeugdtijdrit
Wo 1 juli: Vaals (Klimtijdrit Topcompetitie)
Vr 24 Juli: Heerlen (Profs en Para)
Zo 26 juli: Pijl van Heerlerheide (Amateurs/Junioren /Nieuwelingen en Juniorenvrouwen/Nieuwelingenmeisjes)
Vr 31 juli: Maastricht (Profs en Vrouwen)
Za 1 aug: Ospel (Elite en Amateurs)
Zo 2 aug: Hel van Voerendaal (Under 23)
Zo 16 aug: Berg en Terblijt (Para Adelante Chall en Nieuwelingen)
Zo 16 aug: Résidence Valkenburg Klimclassic. Schoonbron-Berg en Terblijt (Topcompetitie Junioren)
21-24 aug: Watersley (Junioren)
Vr 4 sept: Watersley Sittard (Jun vrouwen)
Za 5 sept: Watersley Sittard (jun vrouwen)
Zo 6 sept: Watersley Sittard (Jun vrouwen) en Nieuwelingenmeisjes
Zo 6 sept: Venlo (Jeugd)
Zo 13 sept: Eurode Omloop Kerkrade (Topcompetitie Elite)
Zo 13 sept: Reuver (Jeugd en Fix Gear)
Zo 20 sept: Heerlen Molenberg (Nieuwelingen en Jeugd)
Zo 20 sept: Ulestraten (Vrouwen en Juniorvrouwen Topcompetitie)
Zo 11 okt: Bart Brentjens Challenge MTB

Deze wielerkalender kan ten aller tijde worden aangepast