Wielerkalender K.N.W.U. 2019

 

Deze wielerkalender kan ten aller tijde worden aangepast

Rood: Internationale kalender
Paars: Landelijke kalender
Zwart: Districtskalender

WIELERKALENDER 2019 Limburg 2019

Zo 31 maart: Maasbracht (Jeugd)

Za 6 april: Volta Limburg Classic Eijsden (Profs)

Za 6 april: Volta Limburg Classic Eijsden (Vrouwen)

Zo 21 april: Amstel Gold Race Valkenburg (Profs en Vrouwen)

Wo 24 april: Sittard (Chrono Trofee)

Zo 28 april: Eijsden (Nwl, Nwlmeisjes en Jeugd)

Za 4 mei: Mechelen Kleeberg (Jun, Nwl en Jeugd

Zo 5 mei: Ton Dolmans Trofee (Topcompetitie en jeugd)

Wo 8 mei: Panheel (Chrono Trofee)

Zo 12 mei: Wolder (Studenten Cup)

Zo 12 mei: Heksenberg Heerlerheide (Jeugd)

Wo 15 mei: Jeugdtijdrit Ransdaal

Za  25 mei: Beesel MTB (Jeugd)

Wo 22 mei: Herkenbosch (Tijdritten)

Za 1 juni: Omloop Maasvallei (jun en Nwl)

Zo 2 juni: Ronde van Limburg (Topcomp)

5 juni: DK Chrono Well

Vr 7 juni: Vaals Hammer (Profs)

Za 8 juni: Sittard Hammer (Profs) en Jeugd

Zo 9juni: Sittard Hammer (Profs) en Jun, Nwl, Junv, Nwlm

Vr 21 juni: Buchten etappe ZLM Tour

Za 22 juni: Buchten – Landgraaf ZLM Tour

Za 22 juni: Neer (Jeugd)

Zo 23 juni: Brunssum (Elite/Am, Jun, Nwl)

Zo 30 juni: Eygelshoven (vrouwen, junvr en nwlmeisjes)

Wo 3 juli: Camerig Tijdrit Topcomp)

Zo 7 juli: Schinnen (Jeugd, Nwl)

Za en Zo 20/21 juli: Watersley  Sittard (NK MTB)               

Zo 21 juli: Pijl van Heerlerheide (Fixes, Am/J en Junv/Nwlm)

Vr 2aug: Heerlen (Profs en Vrouwen)

Za 3 aug: Ospel (Elite/bel)

Zo 4 aug: Hel van Voerendaal (Under 23)

Vr 9 aug: Maastricht (Profs en Vrouwen) 

Zo 18 aug: Berg en Terblijt (Para Adelante Challenge en Amateurs Nwl)

Zo 18 aug: Résidence Valkenburg KlimCl. Schoonbron  (Junioren)

Zo 1 sept: Well (Jeugd, Sp, Am/J en Nwl)

Zo 8 sept: Eurode Omloop Kerkrade (Topcomp)

Zo 8 sept: Reuver (Jeugd)

Vr 13 sept: Watersley Sittard (Junvr)   

Za 14 sept: Watersley Sittard (junvr)

Zo 15 sept: Watersley Sittard (Junvr) en Nieuwelingenmeisjes   

Zo 22 sept: Heerlen Molenberg (Nwl, Jeugd)

Zo 22 sep: Ulestraten (junvr / nwlm)

Zo 22 sept: Watersley (UCI-MTB)o

29 sept: Bart Brentjens Challenge MTB NK Marathon