Bestuur

Dagelijks bestuur:

Voorzitter:

Marc Lotz
E | marc.lotz@vcvh.nl

Vicevoorzitter / secretaris:foto_mjmgouka

Marcel Gouka
T | +31(0)629066594
E | marcel.gouka@vcvh.nl

2e secretaris:

Raymond Werst
E | raymond.werst@vcvh.nl

Penningmeester:kusters

Herman Kusters
E | herman.kusters@vcvh.nl

2e penningmeester:pschins

Pascal Schins
E | pascal.schins@vcvh.nl

bestuurslid:h.a.a.berendsen

mr. H.A.A. Berendsen
E | secretaris@vcvh.nl

 

Peter Bouwelsfoto_bouwels
E | peter.bouwels@vcvh.nl

 

Ambassadeur

Rob Ruijgh

 

 

Commissies:

Wij hebben verschillende commissies waarvan bij elke commissie één aanspreekpunt.

Commissie pr / communicatie:

Eric Lacroix
E | eric.lacroix@vcvh.nl

Commissie algemene zaken

Andrégo Starmans
E | andrego.starmans@vcvh.nl

Commissie grafische vormgeving:

Roy Radermacher
E | roy.radermacher@vcvh.nl

Commissie technische zaken:l.herberichs

Loek Herberichs
E | loek.herberichs@vcvh.nl

Commissie website:marco_foto_TCC

Marco Gouka
E | marco.gouka@vcvh.nl

Commissie wielercafés:Wim van Duivenbode

Wim van Duivenbode
E | wim.van.duivenbode@vcvh.nl

Persfotograaf

Peter Bouwelsfoto_bouwels
E | peter.bouwels@vcvh.nl

 

 

Medeoprichter  † Jo Dorscheidt

jdor