Wielertransfers Limburg

Marcel Gouka    2 januari 2019

Per 1 januari 2019 zijn er 38 Limburgse ren(sters) van club veranderd. Ook komen er 83 uit voor een club buiten Limburg.

Transfers:                             van:                               naar:
Robin vd Geer                      Het Snelle Wiel             Maaslandster
Dylan Strik                            Zeeuws Vlaanderen     Maaslandster
Kevin Arrammach                Bergklimmers               Jonge Renner
Bram van Eijsden                 Bergklimmers               Zanatto (B)
Finn Canton                          Bergklimmers               Midden Limburg
Stijn Wiermans                     Bergklimmers                Discovery
Quinty Schoens                    Bergklimmers                Watersley
Lars Rouffaer                        Zeeuws Vlaanderen      Bergklimmers
Femke Geeris                        Maaslandster                Watersley
Roos Hoogenboom              Maaslandster                 Avanti
Gina Hofland                         Maaslandster                 Restore
Kirsten Peetoom                   Zeeuws Vlaanderen      Restore
Eva vd Born                           Maaslandster                  De Sprinters (B)
Raf Jacobs                              Maaslandster                  BVC Bikers
Quin Quadvlieg                     Maaslandster                 Zeeuws Vlaanderen
Tom Smeets                          Midden Limburg            Zeeuws Vlaanderen
Ian Lindelauf                         Maaslandster                 Heylen ZVC (B)
Wieger vd Schaaf                 Maaslandster                  De Spartaan
Sem Hermans                       Limburg Express            Cycling Team Limburg
Stijn Daemen                        Belgian Cycling                Home Salutions (B)
Minke van Dongen               Pedaal Made                   Watersley
Arianne Pruyschers              Zeeuws Vlaanderen       Watersley
Jordan Habets                       Zeeuws Vlaanderen        United (B)
Niels Luiten                           Maaslandster                   United (B)
Loek Herben                         Gaverstreek                      United (B)
Tom Peters                            NANO                                United (B)
Huib Duijn                             Maaslandster                   Hoornse RTC
Roy en Nick Sonnemans     Midden Limburg              Buitenlust
Sam Steeghs                         Midden Limburg              Buitenlust
Indy van Os                           Breda                                 Bergklimmers
Maureen Arens                    ZuidWesthoek                  Bergklimmers
Melvin Lindelauf                  DAVO                                 United (B)
Sophie van Bernwordt       Giant                                  Alcmaria Victrix
Rob Tijdink                           Maaslandster                   RETO
Sven Hassert                       Jonge Renner                    Pesant RC (B)